Hakkımızda

1970 yılından beri otomotiv yedek parça sektöründe faaliyet göstermekteyiz. Önceleri yedek parça toptancılığıyla başlayan daha sonra imalat ile daha farklı bir boyut kazanan firmamız ileriki aşamalarda yaptığı ihracatlar ile kendine sektörde iyi bir yer edinmiştir.

 

Firmamız İstanbul Otomotiv, bulunduğumuz sektörde Türkiye pazarında olduğu kadar yurtdışında da ürünleri ve verdiği kaliteli hizmet ile tanınan, güvenilir bir marka ( GEPAŞ ) olarak kabul görmektedir. Üretmiş olduğumuz çeşitler arasında öne çıkanlar ayna ve çamurluk sinyalleri, tampon reflektörleri, genleşme kavanozları, cam yıkama depoları, hidrolik depoları, kapı ve cam açma kolları ve kauçuk motor takoz ve burç çeşitleridir.

 

İç pazarda müşteri siparişlerine ürünlerimizle hızlı bir şekilde cevap verebilmenin yanında ihracatta da diğer üretici firmaların mamullerini de uygun koşullarda tedarik ederek çok geniş bir çeşitle başta orta Doğu ve Afrika ülkeleri olmak üzere Avrupa’ya da ihraç etmekteyiz.

 

Fuarlara katılımımız Fransa, Almanya, İspanya, İtalya, Rusya, Cezayir ve Mısır olmak üzere birçok kez gerçekleşti. İş kapasitesi yeterli seviyelerde olduğu ve daha evvelki fuarlardaki temaslarla yeni müşterilerinde bizleri arayıp çalışmaya başlamasıyla birkaç senedir fuarlara katılım gereksinimimiz olmamıştır.

MB DÖVİZ KURU Alış Satış Dolar Euro 32.7810 32.8400 35.0464 35.1096
İSTANBUL